Magda & Konrad

Jak zachować się na sesji narzeczeńskiej?

Najistotniejsze będą Wasze emocje, które podkreślą Wasz charakter.  To czy jesteście energiczni, nieco szaleni czy raczej typem romantycznym, wyciszonym, znajdzie odzwierciedlenie na zdjęciach,  które będą wzbudzać po latach waszą radość oraz uśmiech na twarzy. Starajcie się być przede wszystkim sobą, bądźcie prawdziwi.  

Sesja narzeczeńska w Krakowie / MOCAK

W pierwszej części sesji zdjęciowej wybraliśmy się z Magdą i Konradem w okolice Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK na terenie nieistniejące fabryki Schindlera. Już od jakiegoś czasu miałem w planach wykonać właśnie tam zdjęcia. Dla mnie osobiście miejsce z ogromnym potencjałem, budynek muzeum zaskakuje formą, surowością konstrukcji, pięknem w swojej prostocie, kolorystyką, grą światłocieni.  Mieliśmy sporo szczęścia, że właśnie tego dnia na czas sesji udało nam się praktycznie bez obecności żadnych turystów wykonać zdjęcia. Magdę i Konrada miałem już okazję poznać kilkanaście miesięcy wcześniej. To właśnie ja będę miał niepowtarzalną okazję już za parę miesięcy wykonać zdjęcia na ich ślubie i przyjęciu weselnym.  

Park w Mogilanach

Na zakończenie sesji udaliśmy się w moje ulubione miejsce jakim jest Dwór i Park w miejscowości Mogilany, które właśnie o tej porze roku jest wyjątkowe. Kiedy liście już całkowicie opadną odsłaniając unikalne w skali krajowej zabytkowe poskręcane konary grabów.