O mnie

Najtrudniej jest pisać o sobie. Zawsze jest ta obawa, że zabrzmi to banalnie, albo co gorsze patetycznie. Nie mniej spróbuję, bo chciałbym, żebyście gospodarza tej strony, autora zdjęć na niej umieszczonych, mogli choć trochę poznać.

Mam na imię Radek, jestem zwyczajnym facetem, który od dziecka bardzo chciał robić w życiu coś fajnego. Dziesięć lat temu, przez zupełny przypadek, zostałem poproszony przez znajomych, by wykonać zdjęcia na ich ślubie. Wtedy właśnie pojawiła się we mnie jakaś iskra, która z czasem stała się prawdziwym płomieniem, przepełnionym chęcią nauki,

udoskonalania warsztatu, nieustannego, obsesyjnego wręcz poszukiwania kadrów, szlifowania własnego stylu. Po latach doskonale już wiem, że w fotografii najbardziej interesuje mnie człowiek, jego emocje, gesty, spojrzenia, uczucia, które w sobie nosi. Za pomocą gry światła, cieni, detali, staram się przenosić emocje na moje kadry. Kadry minimalistyczne, często niedopowiedziane, ale zawsze pełne szczerości, prawdziwe. W swoją pracę wkładam całe swoje zaangażowanie, wiedzę i serce. Za jedną z kluczowych zalet działania w branży ślubnej, uważam ciągłą możliwość poznawania nowych ludzi, którzy swoją energią napędzają mnie do działania oraz dopingują do doskonalenia swojego warsztatu.

Zapraszam do kontaktu.